Дeчја недеља

Дечија недеља је обележена од 5.10 -9.10 2020.године. У оквиру Дечије недеље одржане су следеће активности:

• 5.10.2020.године-ученицима првог разреда подељени су беџеви и одржана је добродошлица.
  • 6.10.2020.године –ученицима се обратио спортиста Бојан Станојевић и одржао предавање о спорту и здравом начину живота.
  • 7.10.2020.године-ученици од првог до четвртог разреда садили су дрво у дворишту школе.
  • 8.10.2020.године –ученици млађих разреда посетили су музеј.
  • 9.10.2020.године-ученици млађих разреда имали су активност „Путовање балона“ у дворишту школе на којима су писали своје жеље.

Ученици старијих разреда ишли су током целе недеље у посету музеју са предметним наставницима музичке културе и ликовне клутуре по договору где су између осталог погледали и изложбу дувачких традиционалних инструмената источне Србије. Ученици старијих разреда писали су састав на тему“Зашто волим Србију“.

Валерија Сурдуловић VIII-2
Алекса Поповић VIII-2
Ученички парламент
Осаница
Како је било током Дечије недеље у Осаници, можете погледати овде.

Јошаница
Како је било током Дечије недеље у Јошаници, можете погледати овде.