Ученицима из Изварице друго место за снимљени филм

Ученици из Изварице Филип Петковић и Ђорђе Јовичић су уз менторство учитељице Звонимирке Јовичић освојили друго место за снимљени филм под називом „Да ли треба бити храбар да бих био поштен?“. Конкурс је организовала Агенција за борбу против корупције. Јавној додели признања, поред поменутих ученика и учитељице , присуствовали су и остали ученици одељења и њихови родитељи. Свечаност је одржана у „Палати Србије“ 18. децембра 2015. године.

Извештај са путовања у Београд:

Осморо ученика из Изварице је у пратњи учитељице Звонимирке Јовичић дана 18.12.2015. путовало за Београд општинским комбијем. На пут су пошли и родитељи ученика. Из Изварице смо кренули у 8 часова. Испред „Палате Србије“ стигли смо у 11 часова и 30 минута. Свечаност је почела у 12 часова. Присутнима се обратила Татјана Бабић, директорка Агенције за борбу против корупције, Срђан Вербић, министар просвете и Зоран Стојиљковић, председник Одбора Агенције за борбу против корупције. Уследила је додела награда, коктел и обилазак „Палате Србије“уз сртручног водича . Из Београда смо кренули у 14 часова и 15 минута. У Изварицу смо стигли око 17 часова 30 минута .

Звонимирка Јовичић