Кабинет хемије

До прошле године је био непримамљив за ученике.

Сунце је сијало сваком у очи и било је веома топло у њему. Онда смо се пожалили наставнику Звонку, а он је набавио завесе. Од тада се све променило. Ученици су почели да уче и да воле хемију. Хемију предаје наставница Живка Миловановић. Кабинет је наставничином заслугом у сарадњи са ученицима опремљен шемама и сликама. Ормар, који је већ био ту, допуњен је стварима потребним за рад. Градиво је обимно и тешко, али се наставница труди да нам смањи и појасни све што нам није јасно. Оцене даје према заслузи,труду и вољи ученика за рад. Сваке године има такмичаре и постиже све боље резултате. Часови су занимљиви, а разговори са њом поучни. Воли децу и често их награђује за труд.

И то је, између осталог, један од старијих кабинета, али се наставница труди да не изгледа тако старо.

Припремила:
Ивана Јорговановић VIII3