Кабинет енглеског језика

Чист, уредан, пун слика, занимљив деци... Шта би се још могло пожелети у кабинету енглеског језика?

Још док нисам пошла у први разред чула сам за кабинет. Како је моја генерација прелазила у више разреде, он је изумирао, док није одлучено да се наставници Нини Живић, као и осталим наставницима, додели кабинет. Верујем да је била пресрећна, јер се одмах бацила на посао сређивања. За кратко време је засијао. Захваљујући вредним ученицима, наставница је добила квалитетне слике. Код ње је сваки час занимљив, а скоро сваког месеца се праве групе ученика, кроз које сви боље уче. Наставница Нина има сваке године такмичаре, а ове године им је мало фалило да прођу даље. Кабинет је, такође, опремљен и постерима познатих личности. Ученици сваког месеца добијају енглески часопис, из ког раде лектиру.

Нема кабинета који није опремљен, али језички кабинети имају највеће поверење и љубав ђака.

Припремила:
Ивана Јорговановић VIII3