Кабинет биологије

Поред техничког, на листи најстаријих кабинета у нашој школи је кабинет биологије.

Биологију у нашој школи предају два наставника. Војислав Миловановић-Воја и Живка Миловановић. Кабинет је опремљен сликама и шемама. А у ормару се могу видети скелети жаба, мишева, риба и др. Оцене дају према заслузи, а вољни су да помогну ако неком ученику треба оцена за успех. Воле да причају и да се шале са децом. Добро обављају свој посао и у њему су стручни. Воле дисциплину, рад и залагање. Одавно раде у нашој школи, а наставник Воја је својевремено био директор школе. Имали су и такмичаре, а и добре успехе. Часови су занимљиви, смечни и поучни. Наставник Воја ретко кад уписује отсутне, али без обзира на то, нико не касни на његове часове.

Драго ми је што су такви, добри, кабинети очувани и што ће, надам се, остати тако још дуги низ година.

Припремила:
Ивана Јорговановић VIII3